Nazywam się

Katarzyna Kubiczek

Jestem Mamą trójki dzieci i Certyfikowanym Trenerem Familylab Polska

W macierzyństwie stawiam na równą godność, autentyczność, integralność i odpowiedzialność. Na drodze, którą pokonałam odchodząc od metod behawioralnych nie brakowało błędów, wyrzutów sumienia i znaków zapytania. Borykałam się z wieloma wątpliwościami, dlatego doskonale pamiętam, jak bardzo potrzebny jest ktoś z kim można o nich porozmawiać.

Moja historia

W związku z tym, że jedynym modelem wychowania, który znałam, gdy 11 lat temu zostałam mamą, był model autorytarny, musiałam włożyć wiele wysiłku w pracę nad sobą, by odejść od metod behawioralnych, mających na celu podporządkowywanie sobie dzieci. Podczas konsultacji staram się udzielić Wam wsparcia i podzielić się swoim doświadczeniem. Bez względu na to, w którym miejscu się znajdujesz i na jakim etapie swojego rodzicielstwa jesteś, wiem, że zdarzają Ci się momenty, w których potrzebujesz wsparcia. W takich chwilach rozmowa z kimś, kto ma podobne doświadczenia, potrafi zdziałać cuda – postawić na nogi i zmotywować.

Kary/nagrody

Rozwój poczucia wartości

Myśli zapalniki

Komunikacja - język osobisty

Hierarchia rodzinna

To tylko część obszarów, na które należy zwrócić uwagę w poszukiwaniu drogi swojego rodzicielstwa. Rodzicielstwa, które nie realizuje założeń żadnej metody, tylko jest w pełni zgodne z Waszą rodziną. Każda rodzina natomiast jest inna, bo każdą tworzą ludzie o innych temperamentach, osobowościach, dla których ważne są inne wartości. To wszystko da się zrozumieć i tak pokierować sobą, by się w tym wszystkim odnaleźć, dbając o zdrowy rozwój dzieci.

Formularz ułatwi Ci kontakt ze mną

Witam Cię w...

… Laboratorium Relacji

Miejscu, które powstało, by wspierać wszystkich tych, którzy pragną odejść od metod autorytarnego wychowania i budować z dziećmi relacje oparte na równej godności, autentyczności, odpowiedzialności i integralności.

Family-Lefti Katarzyna Kubiczek

NIP: 886-244-02-15

tel: 793 718 102

mail: kontakt@laboratoriumrelacji.pl