Seminaria Praktyczne to spotkania podczas, których omawiamy to, o czym mówiłam na Seminariach Inspirujących, na konkretnych przykładach z codzienności uczestników. Pamiętaj w związku z tym, by się do tego spotkania przygotować, czyli zastanów się, o co chcesz zapytać. To jest również fantastyczna okazja, by podzielić się swoimi wątpliwościami, a także by wyrazić to z czym się w ogóle nie zgadzasz.

Wsparcie, którego udzielają sobie uczestnicy w trakcie takiego spotkania, jest nieocenione, gdy odchodząc od modelu, który znamy ze swojego dzieciństwa, znajdujemy się w sytuacji, która wydaje nam się bez wyjścia. Dlatego właśnie wsparcie, a nie pouczanie kogokolwiek jest celem, który stawiam sobie również podczas Seminariów Praktycznych.

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w Seminarium Praktycznym, a poniżej nie ma informacji, że takie spotkanie obędzie się w najbliższym czasie w Twoim mieście lub okolicach, skontaktuj się ze mną. Seminaria Praktyczne organizuję na bieżąco w miastach w których prowadzę Seminaria Inspirujące i jeśli tylko takie w Twojej okolicy będzie zaplanowane, poinformuję Cię o nim.

Ponadto, gdy w danym mieście minimum 6 osób wyrazi chęć uczestnictwa w Seminarium Praktycznym, od razu zareaguję na Wasze prośby i zaproszę Was na takie spotkanie.

Skorzystaj z formularza, by zgłosić chęć udziału w Seminarium Praktycznym

Jeśli dotąd nie uczestniczyłaś/eś w żadnym Seminarium Inspirującym (udział w przynajmniej jednym jest warunkiem koniecznym, by móc wziąć udział w Seminarium Praktycznym), bardzo serdecznie zachęcam Cię do udziału w takim spotkaniu.