Prelegenci Konferencji „Flipping the coin of well-being. How negative valence emotions help us grow.”
Brock Bastian

Profesor

Jest profesorem i członkiem Dame Kate Campbell w School of Psychological Sciences na Uniwersytecie w Melbourne i dyrektorem the Ethics & Wellbeing Research Hub. Zdobył doktorat w 2007 i od tego roku opublikował ponad 100 zrecenzowanych artykułów czasopism i rozdziałów książek. Jego praca została wyróżniona w znanych czasopismach między innymi w The Economist, The New Yorker, TIME, New Scientist, Scientific American, Harvard Business Review. Jego innowacyjne podejście do badań zostało uznane przez Wegner Theoretical Innovation Prize, zaś jego wkład w psychologię został doceniony przez Australian Psychological Society i Society of Australasian Social Psychologists. Pasją Brocka nie jest tylko budowanie wiedzy naukowej, ale też komunikowanie tej wiedzy. Pisał do znanych placówek prasowych takich jak The Conversation; wygłaszał znane przemówienia takie jak w trakcie TEDxStKilda, The Ethics Centre Sydney, and Effective Altruism Australia; i pojawiał się w programach radiowych takich jak The Minefield. Jego pierwsza książka pt. „The Other Side of Happiness” została opublikowana w styczniu 2018 roku. Więcej informacji na stronie: brockbastian.com 

Subscribe to our YouTube Channel
Cindy Harmon-Jones

Doktor

Jest wykładowczynią psychologii na Uniwersytecie New South Wales w Sydney w Australii. Otrzymała tytuł doktora z psychologii społecznej na Uniwersytecie Texas A&M w 2012 roku. Jej badania głównie skupiają się na emocjach i związanych z nimi motywacjami, z uwagą na takie subtelne emocje jak gniew, smutek, wstręt, determinacja i afektywne odpowiedzi na dysonans poznawczy i ból fizyczny. Wraz ze współautorami, rozbudowała oparty na działaniu model dysonansu, który jest nową koncepcją adaptacyjnego podłoża motywacyjnego procesów dysonansu poznawczego.

Subscribe to our YouTube Channel
Michał Olszanowski

Doktor

Jest psychologiem. Zajmuje się badaniem zjawiska mimikry, w tym emocjonalnej mimikry i jej roli w komunikacji interpersonalnej i sądach społecznych. Interesuje się tym, jakiego rodzaju informacji szukają ludzie, kiedy patrzą na twarze innych i w jakim stopniu prawdziwe są sądy, które formułują opierając się na tych informacjach. Doktor Olszanowski bada również fałszywe wspomnienia i wpływ emocji na pamięć. Więcej: Full bio

Subscribe to our YouTube Channel
Wojciech Wodo

Doktor

Jest adiunktem na wydziale Podstawy Informatyki na Politechnice Wrocławskiej i profesorem stowarzyszonym z Centrum Obcych Języków na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Otrzymał doktorat z nauk komputerowych i informatycznych w Instytucie Podstaw Informatyki polskiej Akademii Nauk (PAN) w Warszawie (2019). Jego zainteresowania badawcze dotyczą bezpieczeństwa komputerowego, w szczególności biometria, tożsamość elektroniczna i cyber bezpieczeństwo w cyfrowej bankowości. Interesuje się również zarządzaniem innowacjami, przedsiębiorczością i partnerstwami publiczne-prywatne oraz zaawansowanymi technologiami. Doktor Wodo jest również właścicielem firmy konsultingowej 360 Degrees, która specjalizuje się w doradztwie biznesowym i pozyskiwaniu funduszy na badania i rozwój dla MŚP.

Subscribe to our YouTube Channel
Aleksandra Kozera

Magister

Posiada dyplomy Harvard Graduate School of Education (HGSE), Cass Business School w Londynie oraz National University of Singapore. Od 2010 specjalizuje się w doradztwie edukacyjnym, przedsiębiorczości w dziedzinie edukacji i rozwoju biznesu. Zdobyła cenne doświadczenie w Illuminate Consulting Group, w strategicznej firmie konsultingowej pracując z najlepszymi uniwersytetami w Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych. Pracowała również w firmach konsultingowych specjalizujących się w inwestycjach publicznych w Londynie, to jest Funduszach Społecznych. Aktualnie jest CEO The Village, która jest rynkiem i platformą wspierającą przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność związaną z opieką nad dziećmi.

Subscribe to our YouTube Channel
Paweł Holas

Dr hab. n. med

Jest klinicystą, edukatorem i badaczem. Jest również terapeutą poznawczo-behawioralnym (CBT) i superwizorem oraz nauczycielem mindfulness (MBCT/MBSR/MSC) specjalizującym się w psychiatrii i seksuologii. Jest profesorem stowarzyszonym i kierownikiem działu Neuropsychologii i Psychoterapii na wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz kierownikiem e-MPAT Lab (e-Mindfulness, psychoterapia and laboratorium technologiczne). Jest również dyrektorem programu certyfikatów dla absolwentów Uniwersytetu SWPS: Mindfulness and Współczucie. Podstawy, Badania and Psychoterapia oraz dyrektorem programu treningowego terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT) organizowanego przez Mindfulness Development Foundation we współpracy z University of Oxford Mindfulness Center (OMC).

Subscribe to our YouTube Channel